10341864_981209725242631_418944339343865375_n

Je to dva roky, co jsme se v naší škole pustili do pořádání jarmarků. Po tom prvním (to ještě neexistoval tento blog) mi došlo, jak skvělá je to událost a napsal jsem o něm tehdy na svůj osobní blog – zde: Jarmark jako nástroj.

Myslím si, že ať už tomu řekneme jarmark či jakkoli jinak, je to fenomenální nástroj, jak dát s ostatními hlavy dohromady a vytvořit něco, co by jednotlivec neudělal, ani kdyby se na hlavu postavil. Pořádáme to dvakrát v roce – na jaře a na podzim. Je to vždy příležitost potkat se se starými přáteli, nebo se seznámit s novými lidmi – pro kohokoli, komu je naše škola blízká – tedy nejenom s dětmi, učiteli a rodiči, ale i našimi modřanskými sousedy, přáteli a fanoušky. Pro lidi mimo školu je to vždy i možnost nahlédnout pod poklici našeho fungování, za řádky tohoto blogu nebo našich webových stránek, příležitost seznámit se s tím, čeho jsou naše děti schopné, pobavit se, sníst dobré jídlo a třeba i nakoupit nějaké suvenýry.

Takže v sobotu 25.4. se těšíme od cca 10.00 až do večera. Protože se u nás ve škole momentálně zatepluje budova, dohodli jsme se, že letošní jarní jarmark bude za rohem ve školce MŠ Urbánkova 3374 (zde). FB akce je zde. Video-pozvánka níže:

Zde je pár fotek z minulých ročníků. Více si prohlédněte na našich stránkách, sekce foto zde.

_JAM0244 _JAM0214 _JAM0200 _JAM0189 jarmmm jarmark X jarmark III. jarmark II jarmark jarm

 

Komentáře